Laisvieji Kauno archyvai

Gilus Kaunas

(Parsisiųsti čia)

Tai alternatyvus low-poly stiliumi sukurtas 3D išmanusis maršrutas mobiliesiems Android telefonams, kuris padės pažinti vieną europietiškiausių Kauno erdvių – Vlado Putvinskio gatvę. Ši Kauno gatvė turi įvairiausių įdomių istorijų, ypač iš tarpukario, yra susijusi su to meto diplomatija. Tai profesorių, akademikų, muziejų gatvė prie kalno, su daugybe į viršų vedančių laiptų, tad joje matyti miesto kraštovaizdžio išskirtinumas.

Mobilioji aplikacija (naudojanti GPS palydovinio navigavimo sistemą) nukreips jus neįprastu maršutu, pakels jūsų akis į viršų ir atgaivins primirštus pojūčius. Pasakojimas apima įvairius laikotarpius: tarpukarį, sovietmetį, šiandieną. Ir visi jie – tikri.

 

Kaip tai veikia?

Šiam išmaniajam 3D maršrutui reikalingas mobilusis prietaisas, naudojantis Android programinę įrangą (išmanusis telefonas ar planšetinis kompiuteris ) ir ausinės. Norint pradėti maršrutą „Gilus Kaunas“ reikia paspausti šią nuorodą ir spausti mygtuką „įdiegti“.


Maršruto pradžia – prie Žemaičių g. laiptų, priešais P. Mažylio gimdymo namus.

Trukmė: 57 min.

 

Kūrėjai

Sumanymas – Daiva Citvarienė, scenarijus – Rytis Zemkauskas, programavimas – Egidijus Vaškevičius, Mantas Vaškevičius, garsinimas – UAB Alkida.