"Muzikos klubas „Senas Stalčius“ (Laisvės al.
Skaityti daugiau2018 m.
Skaityti daugiauDevintojo dešimtmečio pabaigoje visuomenė aktyviai sprendė viešųjų erdvių likimą: į dienraščių redakcijas plūdo skaitytojų laiškai, siūlantys sugrąžinti tikintiesiems bažnyčias, atstatyti prieškario paminklus ir t.t.
Skaityti daugiauAsija: „Ramybės parke įvyko mitingas, po kurio buvo naikinamos kapinės parke.
Skaityti daugiauLiuda Riaukienė: "Mano seneliai Povilas ir Vanda Tarnauskai buvo bendrovės „Versalis“ akcininkai, įkūrė ją apie 1930 metus su dar dviem draugais.
Skaityti daugiauLaisvės alėja, pagrindinė Kauno arterija, vaizduotėje iškilo kaip gatvė, šimteriopai pranokstanti Niujorko Brodvėjų.
Skaityti daugiauVytauto kalnas ir parkas mena tuos laikus, kai 1362 m. kryžiuočiai laikė apgulę Kauno pilį, o nepilnametis Kęstučio sūnus Vytautas jodinėjo dabartiniame Vytauto kalne su savo kariuomenės būriu, ieškodamas progos padėti savo broliui Vaidotui.
Skaityti daugiauAudronė: „Prieplaukos krantinę vadindavom cimbruvka.
Skaityti daugiauSaulė: baigus abitūrą įstojau į Kauno Stepo Žuko aukštesniąją meno mokyklą.
Skaityti daugiauKas žino, gal gyvendama kitokiame name nei šešiaaukštis krantinėje, Ūla vis dėlto būtų nušokusi nuo tilto.
Skaityti daugiauLiucija ir Daiva: „Sonata“ buvo neatsiejama mūsų jaunystės gyvenimo dalis – taip, kaip pamokos, taip ir šokiai.
Skaityti daugiauLiucija: atvykau iš pajūrio krašto studijuoti į Vilnių.
Skaityti daugiauLolita: "Gimiau ir augau Kauko alėjoje (kai gimiau, ji tuo metu dar vadinosi S.
Skaityti daugiauRūta: „1958 m.
Skaityti daugiauGintaras: "stebint paminklo Leninui demontavimą, man įsiminė tokia detalė: visai šalia Donelaičio gatvės, po medžiu pamačiau senyvą porą, turbūt rusų tautybės, jie susikibę rankomis...
Skaityti daugiauGreta: Jeigu kas paklaustų, kokia studentiško gyvenimo vieta man brangiausia, atsakyčiau - Menininkų namai.
Skaityti daugiauAsija: „Vakarais Laisvės alėja buvo pilna žmonių.
Skaityti daugiauSolveiga Lukminaitė: "Mano prisiminimai, susiję su Laisvės alėja yra tik pozityvūs.
Skaityti daugiauAntrasis fontanas kiek toliau – Karo muziejaus sodely. Ten mus nuvesdavo mama, laikinai dėl mūsų nedirbanti gailestingoji sesuo.
Skaityti daugiau