Draugų portretai 1985 m. Dainavos rajono kiemuose.
Skaityti daugiauSolveiga Lukminaitė: Ryškiausi prisiminimai susiję su jau nuo mažumės mano pamėgtomis Kauno vietomis, o ypač su Kauno jachtklubu.
Skaityti daugiauJonas: „1962 m.
Skaityti daugiauD.B.: Kauno Paveikslinė, nepaisant to, kad daugeliui kauniečių atrodo lyg Bermudų trikampyje esantis nežinomas taškas, man, ko gero, tapo simbolinė profesinio apsisprendimo vieta.
Skaityti daugiauDevintojo dešimtmečio pabaigoje visuomenė aktyviai sprendė viešųjų erdvių likimą: į dienraščių redakcijas plūdo skaitytojų laiškai, siūlantys sugrąžinti tikintiesiems bažnyčias, atstatyti prieškario paminklus ir t.t.
Skaityti daugiauJonas: "Apie 1990 m.
Skaityti daugiauVaizdo įrašo autorės - VDU kūrybinių industrijų studentės:Justė Balytaitė, Monika Žekaitė, Agnė Muškietaitė, Kristina Jazdauskaitė, Natalija Žėkaitė.
Skaityti daugiauTado Ivanausko progimnazija
Skaityti daugiauGercas: „Praktiškai visa saviveikla turėjo praeiti atranką.
Skaityti daugiauAlvydas Vaitkevičius: trumpai apie S.
Skaityti daugiauRestoranas "Pasaka"
Skaityti daugiauLaisvės alėja, pagrindinė Kauno arterija, vaizduotėje iškilo kaip gatvė, šimteriopai pranokstanti Niujorko Brodvėjų.
Skaityti daugiauEugenija: "Gyvenau netoli.
Skaityti daugiauAch, ta Laisvės alėja...
Skaityti daugiauAlvydas Vaitkevičius: Šitą vaizdelį kažkada radau pas bukinistus prie Merkurijaus be jokių užrašų ar ženklų...Apie "Paradą" - visą sovietmetį visoje SSSR, taip pat Lietuvoje ir Kaune du kartus per metus vykdavo "Džiaugsmingos darbo žmonių demonstracijos", paprastai žmonių vadintos "paradais" (05 01 ir 11 07).
Skaityti daugiauLiucija ir Daiva: „Sonata“ buvo neatsiejama mūsų jaunystės gyvenimo dalis – taip, kaip pamokos, taip ir šokiai.
Skaityti daugiauAlvydas: kažkada vietoj dabartinio paminklo Dariui ir Girėnui buvo "dainuojantis" fontanas.
Skaityti daugiauAsija: „Vakarais Laisvės alėja buvo pilna žmonių.
Skaityti daugiauAlvydas (50): mano būsimai žmonai mokantis KPI, dažnai vaikštinėdavome po Ąžuolyną...
Skaityti daugiau